• czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
Start
piątek, 10 lipca 2020
OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA Drukuj
poniedziałek, 25 listopada 2019
W dniu 21 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – II wzięli udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Tematem przewodnim była „Jesień w Stumilowym Lesie”.

Uczestnicy bardzo serdecznie powitali wyjątkowego gościa - Kubusia Puchatka, w którego przeobraziła się bibliotekarka Gminnej Biblioteki w Nielubi, Pani Katarzyna Rokosz. Do tego spotkania uczestnicy przygotowali się bardzo starannie. Efekty  działań projektowych zaprezentowali przed Kubusiem Puchatkiem w formie plakatów, prac pisemnych i plastycznych, piosenek i wierszy.

W bardzo przyjaznej i ciepłej atmosferze,  w otoczeniu pluszaków, mali sympatycy Kubusia wysłuchali fragmentu książki A. A. Milne o mieszkańcach Stumilowego Lasu. Wczuwając się w  bajkowe wydarzenia, z entuzjazmem uczestniczyli w poszukiwaniach ukrytych rekwizytów, pląsach i zabawach przy muzyce.

Na zakończenie spotkania dzieci złożyły Puchatkowi życzenia, po czym wszyscy przekąsili „co nieco”.

To spotkanie umocniło dzieci w przekonaniu, że przyjaźń, współpraca w grupie, niesienie pomocy potrzebującym, szanowanie przyrody to wartości, które trzeba pielęgnować,  wzmacniać i czerpać z nich radość.

Galeria zdjęć
  
 
Top! Do góry